Diagnostyka

Diagnostyka

Dowiedz się, co Ci dolega

Masz już dość przeciągających się badań i nieskutecznych terapii? My również. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na nowoczesną i skuteczną diagnostykę.
Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak szybko wyleczymy Twoje zęby! »

Nic się przed nami nie ukryje

Nasz doświadczony zespół jest wspierany przez najlepsze urządzenia diagnostyczne. Dzięki temu badania wykonywane w naszej klinice są niezwykle precyzyjne i szybkie. Niewiele gabinetów w Polsce dysponuje tak zaawansowaną technologią.

Tomografia 3D

Nowoczesny tomograf komputerowy pozwala wygenerować trójwymiarowy obraz łuków zębowych, stawów skroniowo-żuchowych i zatok obocznych nosa.
Dowiedz się więcej »

Rentgen cyfrowy

Wykonujemy panoramiczne zdjęcia wszystkich zębów, co pozwala zbadać nieprawidłowości zębowe i dokładnie ocenić stan kości. Cyfrowy RTG gwarantuje zmniejszoną nawet o 90% dawkę promieniowania.

Mikroskopy

Używamy nowoczesnego mikroskopu stomatologicznego firmy LEICA, słynącej z najwyższej jakości optyki. Z pomocą mikroskopu specjalista jest w stanie dokładnie ocenić anatomię zęba, zlokalizować ujścia kanałowe, a nawet zajrzeć do wnętrza kanału.
Dowiedz się więcej »

Kamery diagnostyczne

Niewielkie urządzenie wysyła obraz w wysokiej rozdzielczości, który widoczny jest zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Kamera pomaga w lepszej ocenie stanu zębów.
Dowiedz się więcej »

Adres

ul. Okulickiego 30,
26-600 Radom

Telefon

+48 33 11 663
kom. 533 018 055

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00–20:00

Kontakt

kontakt@stomatologia-jankowscy.pl