Chirurgia stomatologiczna, ortodoncja i więcej

Leczymy zęby nowocześnie i bez bólu

W naszej klinice leczymy w sposób nowoczesny, bezbolesny i bezpieczny. Wykonujemy wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, estetycznej i ortodoncji. Przeprowadzamy także kompleksowe leczenie kanałowe, paradontozy i próchnicy. Pacjentami Centrum są zarówno dorośli, jak i dzieci – nasza kadra to doświadczeni lekarze z odpowiednim podejściem do najmłodszych.
Stale obserwujemy branżę stomatologiczną i staramy się jak najszybciej wprowadzać najnowsze, sprawdzone techniki oraz sprzęt do leczenia. Pragniemy proponować wszystkim naszym pacjentom zabiegi na najwyższym, światowym poziomie. Chcemy zmieniać oblicze wizyt dentystycznych i stomatologicznych z budzącego strach obowiązku w przyjemną chwilę dbania o własne zdrowie.

Najnowsze rozwiązania w trosce o każdego pacjenta

Proponujemy innowacyjne metody, które znacznie wpływają na skuteczność i komfort przeprowadzanego leczenia, a które oferuje niewiele gabinetów stomatologicznych w kraju. Wśród nich jest laserowe leczenie próchnicy i terapia ozonem w celu eliminacji bakterii. Dzięki znieczuleniu gazem rozweselającym lub komputerowym nawet zabiegi chirurgii stomatologicznej nie są uciążliwe.

Adres

ul. Okulickiego 30,
26-600 Radom

Telefon

+48 33 11 663
kom. 533 018 055

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00–20:00

Kontakt

kontakt@stomatologia-jankowscy.pl