Rafał Stępień

Rafał Stępień

Kierownik kliniki ds. medycznych – W Centrum jest specjalistą od kompleksowego leczenia pacjentów, w tym tych najtrudniejszych, wymagających pełnej odbudowy zgryzu z przywróceniem jego funkcji i estetyki.

Kierownik kliniki ds. medycznych – lek. stom. Rafał Stępień – żartuje, że został dentystą, bo “niejako nie miał” wyjścia. ???? To tradycja rodzinna.
Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rocznik 1996. Na studiach szczególnie interesowały go dziedziny zabiegowe stomatologii, chirurgia stomatologiczna i protetyka. Z tymi kierunkami postanowił związać swoją przyszłość zawodową, łącząc w nich swoją pasję z możliwościami, jakie dają najnowsze technologie dentystyczne. Posiada najważniejsze certyfikaty z zakresu protetyki i implantoprotetyki.
W Centrum jest specjalistą od kompleksowego leczenia pacjentów, w tym tych najtrudniejszych, wymagających pełnej odbudowy zgryzu z przywróceniem jego funkcji i estetyki. Warto podkreślić, że jego umiejętności lekarskie pozwalają na przeprowadzenie takiego intensywnego leczenia w krótkim czasie (2-3 tyg.), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku pacjentów przyjezdnych z zagranicy.
Razem z bratem doktorem Bartłomiejem, chirurgiem implantologiem, tworzą zgrany duet implantoprotetyczny. Chirurgiczne wprowadzenie implantów wykonuje Bartłomiej, a protetyczną odbudowę Rafał. Doświadczenie tych lekarzy pozwala na osiągniecie przewidywalnych wyników leczenia. Jest ono trwałe i pacjent czuje się z nim komfortowo. Nawet pacjenci z całkowitym bezzębiem po kompleksowym wyleczeniu uzyskują trwały i stały uśmiech. ????

Adres

ul. Okulickiego 30,
26-600 Radom

Telefon

+48 33 11 663
kom. 533 018 055

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00–20:00

Kontakt

kontakt@stomatologia-jankowscy.pl