Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Leczenie paradontozy

miejsce zapalne

Posiadamy wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w leczeniu chorób przyzębia. Obecnie tradycje te są z powodzeniem kontynuowane z zastosowaniem najnowszych technologii.

Paradontoza = niebezpieczeństwo

Paradontoza to inaczej zapalenie przyzębia. Jest to infekcja tkanek otaczających ząb. Przyczyną choroby są bakterie płytki nazębnej i kamienia nazębnego. W naszej klinice mamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu chorób przyzębia. Wspierają nas najnowocześniejsze technologie. Paradontozę leczymy przy pomocy takich zabiegów jak: laseroterapia czy ozonoterapia, które są równie skuteczne, co komfortowe dla pacjenta.

Jak leczymy?

Ozonoterapia

Ozonoterapia to metoda zapobiegania próchnicy polegająca na aplikacji wysoce reaktywnego tlenu, który niszczy bakterie, wirusy i grzyby.Dowiedz się, dlaczego polubisz ozonoterapię »

Laseroterapia

Wykorzystanie lasera stomatologicznego pozwala na niezwykle skuteczne i precyzyjne leczenie, skutkujące wykryciem i usunięciem wszystkich złogów. Jest przy tym komfortowe dla pacjenta.

Dowiedz się, dlaczego polubisz laseroterapię »

Metoda Air Flow

Nowa, bardziej efektywna metoda usuwania osadów i płytki nazębnej. Metoda AIR-FLOW® pozwala na niezwykle delikatne przeprowadzenie zabiegu, co daje pacjentowi poczucie komfortu podczas leczenia.