Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Leczenie dzieci

leczenie dzeci

U nas każda wizyta zmienia się w radosną przygodę!

Uśmiech od ucha do ucha

W naszym Centrum wprowadzimy maluchy w magiczny świat stomatologii: pokażemy urządzenia i wyposażenie, a nasz sympatyczny zespół odpowie cierpliwie na wszystkie pytania.
Zapisz się na wizytę on-line już teraz »

Twoje dziecko pokocha nasze Centrum

Robimy wszystko, żeby Twoja pociecha czuła się u nas bezpiecznie i komfortowo. Za przebieg wizyt adaptacyjnych odpowiada lek. stom. Katarzyna Giemza, uwielbiana przez wszystkie dzieci. Ma niesamowite podejście do małych pacjentów. Rozdaje im nagrody, a w zamian od maluchów otrzymuje laurki. Chcemy, żeby dzieci czuły się u nas szczęśliwe!

Jak przygotować dziecko do wizyty?

Jest wiele sposobów, żeby zapanować nad lękiem swojego dziecka przed jego pierwszą wizytą u dentysty. Oto kilka naszych propozycji:

  • Najlepiej będzie, jeśli przed pierwszą wizytą dziecko odwiedzi naszą klinikę, aby zapoznać się z miejscem i naszym przyjaznym zespołem.
  • Pozwól dziecku obserwować. Przyprowadź swoją pociechę, kiedy to Ty jesteś pacjentem. Pamiętaj jednak, żeby wizyta nie była zbyt długa i nie planuj wtedy np. usuwania zęba.
  • Rozmawiaj! Opowiedz dziecku o dentyście i jego pracy. Pamiętaj, że technologia poszła znacząco do przodu w ostatnich latach i wiele dawniej nieprzyjemnych zabiegów, da się obecnie przeprowadzić całkowicie bezboleśnie.
  • Nie mów o bólu. W poczekalni nie używaj zwrotów w rodzaju “To nie będzie bolało”. Z psychologicznego punktu widzenia jest to bowiem dla dziecka sygnał, że coś się dzieje, więc naturalną reakcją może okazać się strach.
  • Wybierz odpowiednią porę. Na pierwszą wizytę najlepsze są godziny poranne lub wczesnopopołudniowe, kiedy dziecko jest wypoczęte. Podczas wizyty adaptacyjnej nasz specjalista pokaże dziecku gabinet i pozwoli mu oswoić się z nieznanym sprzętem. Dostanie również miłą niespodziankę!
  • Nagroda. Po wizycie warto nagrodzić dziecko za to, że było dzielnym pacjentem. Pójście na plac zabaw, na basen lub drobny upominek to dobre pomysły.

Klub Uśmiechu

Cała Twoja rodzina może dołączyć do Klubu Uśmiechu – wyjątkowego programu lojalnościowego, w którym oferujemy m.in. ekskluzywne promocje i starannie wyselekcjonowane nagrody, także dla dzieci! A jeśli chcesz, każdą nagrodę możemy w Twoim imieniu przekazać na cele charytatywne. Dowiedz się więcej »