Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Umów się na wizytę

Nasze Technologie

Centrum Stomatologiczne Jankowscy to komfortowa, kompleksowo wyposażona oraz gwarantująca nowoczesne metody leczenia klinika, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Bielszy uśmiech w godzinę

Piękny i biały uśmiech to marzenie większości z nas. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem firmy Beyond, w naszej klinice pokonamy nawet najbardziej widoczne i trwałe przebarwienia. Proces ten jest niezwykle bezpieczny i skuteczny.

Więcej

Gaz rozweselający

Jest to bardzo przyjazna i bezpieczna metoda walki z lękiem i bólem. W czasie wdychania mieszaniny podtlenku azotu i tlenu pacjent uzyskuje stan fizycznego odprężenia.

Więcej

Komputerowe znieczulanie

Stosowany w naszej klinice system QuickSleeper jest najbardziej zaawansowaną technologicznie metodą znieczuleń. Skuteczny, stosowany nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Więcej

Kamera diagnostyczna

Umożliwia pewne rozpoznanie próchnicy już w najbardziej początkowej fazie. Wizualne przedstawienie sytuacji wewnątrz jamy ustnej sprawia, że przedstawiony przebieg leczenia jest bardziej zrozumiały.

Więcej

Tomografia komputerowa

Nasz tomograf SkyView 3d pozwala na uzyskanie trójwymiarowego obrazu łuków zębowych, stawów skroniowo-żuchwowych i zatok obocznych nosa. Znajduje zastosowanie m.in. w implantologii, ortodoncji, endodoncji czy laryngologii.

Więcej

Leczenie pod mikroskopem

W naszej klinice leczenie przebiega pod kontrolą najnowocześniejszego mikroskopu Leica. Powiększenie obrazu w mikroskopie pozwala lekarzowi na dokładną ocenę anatomii zęba i zlokalizowanie ujść kanałowych, które gołym okiem bywają niewidoczne.

Więcej

Laserem w próchnicę

To alternatywa w leczeniu pacjentów z fobią dentystyczną. Opracowanie ubytku przebiega bez wibracji. Zabiegi przeprowadzane są bezkontaktowo, przez co pacjent czuje się zrelaksowany.

Więcej

Abrazja czy borowanie?

Abrazja pozwala na usunięcie próchnicy przy pomocy strumienia wody i powietrza wzbogaconego o drobinki tlenku glinu

Więcej

Ozonem w bakterie

Ozonoterapia to metoda zapobiegania próchnicy polegająca na aplikacji wysoce reaktywnego tlenu, który niszczy bakterie, wirusy i grzyby.

Więcej
1