Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Nasza klinika

Miejsce dla Ciebie

dwoje lekarzy

Twój "uśmiech" jest dla nas najważniejszy, ale liczy się też wygoda, bezpieczeństwo i wysoki standard leczenia. Naszą klinikę stworzyliśmy z myślą o pacjentach, którzy chcą się czuć komfortowo podczas wizyty u stomatologa. Do Twojej dyspozycji są klimatyzowane gabinety wyposażone w nowoczesną aparaturę diagnostyczną i zabiegową, parking dla pacjentów, wi-fi czy umawianie wizyt online. Nasi lekarze sprawią, że wizyta u dentysty nareszcie stanie się przyjemnością.

Beata Rejmer-Jankowska
Arkadiusz Jankowski

Doświadczenie

Nasza klinika dba o uśmiech pacjentów już od ponad 20 lat. Została założona przez małżeństwo lekarzy stomatologów Beatę Rejmer-Jankowską i Arkadiusza Jankowskiego, absolwentów Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie spotkasz u nas wysokiej klasy specjalistów z zakresu implantologii, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, chirurgii, protetyki oraz ortodoncji.
WięcejBez stresu i bólu

Specjalistyczna wiedza lekarzy
i stosowane przez nich rozwiązania zaprojektowane z myślą
o bezstresowym i bezbolesnym leczeniu dzieci i dorosłych przyczyniają się do zmiany wyobrażenia o stomatologii. Naszym pacjentom proponujemy przyjazne znieczulenia, walkę z próchnicą laserem, piaskarką abrazyjną czy ozonoterapią stomatologiczną, służące do minimalnie inwazyjnego opracowania ubytków.
Więcej

Szkiełko i oko

Leczenie w naszej klinice przebiega z użyciem najnowszych technologii, dzięki którym nasi lekarze potrafią wyleczyć wiele zębów skazanych do tej pory na usunięcie. Wielu pacjentów trafia do nas na zlecenie stomatologów
z innych gabinetów – podejmujemy się leczenia trudnych przypadków i powikłań. U nas leczenie pod mikroskopem czy laserem jest nieodpłatnym standardem.
WięcejGwarancja

Pacjent po zakończeniu leczenia otrzymuje w naszej klinice certyfikat potwierdzający udzielenie 7 LAT GWARANCJI na wybrane zabiegi. Niespotykane gdzie indziej warunki gwarancji dla wszystkich pacjentów, którzy odbywają wizyty kontrolne i stosują się do zaleceń lekarzy, są możliwe dzięki naszemu doświadczeniu i stosowanym technologiom.
Więcej

 
udogodnienia dla niepełnosprawnych
nagrody i niespodzianki
gazety
tv
parking tylko dla pacjentów
kawa
wi-fi
rentgen i tomografia 3d
terminarz online
cały obiekt i parkingi monitorowane
Pon-Pt 10:00-20:00
leczenie na raty
klimatyzacja
akceptujemy karty kredytowe
klinika przyjazna dzieciom
gwarancja 7 lat