Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Poznaj naszych Specjalistów

lek. stom.
Rafał Stępień

Kierownik kliniki ds. medycznych – lek. stom. Rafał Stępień – żartuje, że został dentystą, bo “niejako nie miał” wyjścia. 😉 To tradycja rodzinna.
Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rocznik 1996. Na studiach szczególnie interesowały go dziedziny zabiegowe stomatologii, chirurgia stomatologiczna i protetyka. Z tymi kierunkami postanowił związać swoją przyszłość zawodową, łącząc w nich swoją pasję z możliwościami, jakie dają najnowsze technologie dentystyczne. Posiada najważniejsze certyfikaty z zakresu protetyki i implantoprotetyki.
W Centrum jest specjalistą od kompleksowego leczenia pacjentów, w tym tych najtrudniejszych, wymagających pełnej odbudowy zgryzu z przywróceniem jego funkcji i estetyki. Warto podkreślić, że jego umiejętności lekarskie pozwalają na przeprowadzenie takiego intensywnego leczenia w krótkim czasie (2-3 tyg.), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku pacjentów przyjezdnych z zagranicy.
Razem z bratem doktorem Bartłomiejem, chirurgiem implantologiem, tworzą zgrany duet implantoprotetyczny. Chirurgiczne wprowadzenie implantów wykonuje Bartłomiej, a protetyczną odbudowę Rafał. Doświadczenie tych lekarzy pozwala na osiągniecie przewidywalnych wyników leczenia. Jest ono trwałe i pacjent czuje się z nim komfortowo. Nawet pacjenci z całkowitym bezzębiem po kompleksowym wyleczeniu uzyskują trwały i stały uśmiech. 🙂

Arkadiusz Jankowski
lek. stom.
Arkadiusz Jankowski

Założyciel kliniki, w której wprowadził najwyższe standardy leczenia dentystycznego. Prekursor stosowania najnowszych technologii we współczesnej stomatologii.

Bartłomiej Stępień
chirurg implantolog
Bartłomiej Stępień

Wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych w jamie ustnej. Od wielu lat zajmuje się implantologią oraz regeneracją struktur anatomicznych.

Katarzyna Giemza
lek. stom.
Katarzyna Giemza

Stawia na indywidualne podejście i niwelowanie dentofobii szczególnie u małych pacjentów. Uwielbiana przez dzieci i całe rodziny. Bardzo zaangażowana w swoją pracę.