Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Poznaj naszych Specjalistów

lek. stom.
Rafał Stępień

Kierownik kliniki ds. medycznych – lek. stom. Rafał Stępień – żartuje, że został dentystą, bo “niejako nie miał” wyjścia. 😉 To tradycja rodzinna.
Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rocznik 1996. Na studiach szczególnie interesowały go dziedziny zabiegowe stomatologii, chirurgia stomatologiczna i protetyka. Z tymi kierunkami postanowił związać swoją przyszłość zawodową, łącząc w nich swoją pasję z możliwościami, jakie dają najnowsze technologie dentystyczne. Posiada najważniejsze certyfikaty z zakresu protetyki i implantoprotetyki.
W Centrum jest specjalistą od kompleksowego leczenia pacjentów, w tym tych najtrudniejszych, wymagających pełnej odbudowy zgryzu z przywróceniem jego funkcji i estetyki. Warto podkreślić, że jego umiejętności lekarskie pozwalają na przeprowadzenie takiego intensywnego leczenia w krótkim czasie (2-3 tyg.), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku pacjentów przyjezdnych z zagranicy.
Razem z bratem doktorem Bartłomiejem, chirurgiem implantologiem, tworzą zgrany duet implantoprotetyczny. Chirurgiczne wprowadzenie implantów wykonuje Bartłomiej, a protetyczną odbudowę Rafał. Doświadczenie tych lekarzy pozwala na osiągniecie przewidywalnych wyników leczenia. Jest ono trwałe i pacjent czuje się z nim komfortowo. Nawet pacjenci z całkowitym bezzębiem po kompleksowym wyleczeniu uzyskują trwały i stały uśmiech. 🙂

Bartłomiej Stępień
chirurg implantolog
Bartłomiej Stępień

Wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych w jamie ustnej. Od wielu lat zajmuje się implantologią oraz regeneracją struktur anatomicznych.

Arkadiusz Jankowski
lek. stom.
Arkadiusz Jankowski

Założyciel kliniki, w której wprowadził najwyższe standardy leczenia dentystycznego. Prekursor stosowania najnowszych technologii we współczesnej stomatologii.

Michał Baćmaga
lek. stom.
Michał Baćmaga

Zajmuje się leczeniem mikroskopowym trudnych przypadków endodontycznych, chirurgią, protetyką, estetyczną odbudową zębów z wykorzystaniem licówek.

1