Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Leczymy zęby nowocześnie i bez bólu

W naszym Centrum leczymy zęby najnowocześniejszymi metodami: dzięki temu zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Rozwój technologii i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam uratować wiele zębów skazanych dotychczas na usunięcie i przywrócić piękny, zdrowy uśmiech, o którym zawsze marzyłeś.

Diagnostyka

Masz już dość przeciągających się badań i nieskutecznych terapii? My również. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na nowoczesną i skuteczną diagnostykę.

Więcej

Leczenie bez bólu i stresu

Komfort wszystkich Pacjentów – dużych i małych – jest naszym priorytetem. Uważamy, że bezbolesne leczenie w przyjaznej atmosferze powinno być standardem.

Więcej

Leczenie kanałowe

Ten zabieg jest konieczny, gdy rozwinięta i nieleczona próchnica powoduje nieodwracalne uszkodzenie nerwu zęba.

Więcej

Chirurgia

Oferujemy naszym pacjentom leczenie z użyciem nowoczesnych urządzeń takich jak laser stomatologiczny. Wszystkie zabiegi poprzedza diagnostyka niezwykle precyzyjnym tomografem CBCT.

Więcej

Ozonoterapia

Ozonoterapia to metoda zapobiegania próchnicy polegająca na aplikacji wysoce reaktywnego tlenu, który niszczy bakterie, wirusy i grzyby.

Więcej

Protetyka

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi. Nasi specjaliści gwarantują pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie, komfort leczenia oraz doskonałe efekty kosmetyczne.

Więcej

Ortodoncja

Używamy nowoczesnych aparatów ortodontycznych, które pozwalają przywrócić piękny uśmiech nie tylko dzieci i młodzieży, ale też osobom dorosłym.

Więcej

Leczenie paradontozy

Posiadamy wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w leczeniu chorób przyzębia. Obecnie tradycje te są z powodzeniem kontynuowane z zastosowaniem najnowszych technologii.

Więcej