Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Chirurgia stomatologiczna, ortodoncja i więcej

Leczymy zęby nowocześnie i bez bólu

W naszej klinice leczymy w sposób nowoczesny, bezbolesny i bezpieczny. Wykonujemy wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, estetycznej i ortodoncji. Przeprowadzamy także kompleksowe leczenie kanałowe, paradontozy i próchnicy. Pacjentami Centrum są zarówno dorośli, jak i dzieci – nasza kadra to doświadczeni lekarze z odpowiednim podejściem do najmłodszych.
Stale obserwujemy branżę stomatologiczną i staramy się jak najszybciej wprowadzać najnowsze, sprawdzone techniki oraz sprzęt do leczenia. Pragniemy proponować wszystkim naszym pacjentom zabiegi na najwyższym, światowym poziomie. Chcemy zmieniać oblicze wizyt dentystycznych i stomatologicznych z budzącego strach obowiązku w przyjemną chwilę dbania o własne zdrowie.

Najnowsze rozwiązania w trosce o każdego pacjenta

Proponujemy innowacyjne metody, które znacznie wpływają na skuteczność i komfort przeprowadzanego leczenia, a które oferuje niewiele gabinetów stomatologicznych w kraju. Wśród nich jest laserowe leczenie próchnicy i terapia ozonem w celu eliminacji bakterii. Dzięki znieczuleniu gazem rozweselającym lub komputerowym nawet zabiegi chirurgii stomatologicznej nie są uciążliwe.

Diagnostyka

Masz już dość przeciągających się badań i nieskutecznych terapii? My również. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na nowoczesną i skuteczną diagnostykę.

Więcej

Leczenie bez bólu i stresu

Komfort wszystkich Pacjentów – dużych i małych – jest naszym priorytetem. Uważamy, że bezbolesne leczenie w przyjaznej atmosferze powinno być standardem.

Więcej

Leczenie kanałowe

Ten zabieg jest konieczny, gdy rozwinięta i nieleczona próchnica powoduje nieodwracalne uszkodzenie nerwu zęba.

Więcej

Ozonoterapia

Ozonoterapia to metoda zapobiegania próchnicy polegająca na aplikacji wysoce reaktywnego tlenu, który niszczy bakterie, wirusy i grzyby.

Więcej

Protetyka

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi. Nasi specjaliści gwarantują pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie, komfort leczenia oraz doskonałe efekty kosmetyczne.

Więcej

Ortodoncja

Używamy nowoczesnych aparatów ortodontycznych, które pozwalają przywrócić piękny uśmiech nie tylko dzieci i młodzieży, ale też osobom dorosłym.

Więcej

Leczenie paradontozy

Posiadamy wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w leczeniu chorób przyzębia. Obecnie tradycje te są z powodzeniem kontynuowane z zastosowaniem najnowszych technologii.

Więcej