Nasza klinika: ul. Okulickiego 30, Radom

  • angielski
  • polski

Godziny otwarcia: Pon-Pt 10:00–20:00
  Kontakt: 48 33 11 663 kom. 533 018 055

Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie

Sposób na piękny uśmiech

Zdrowy uśmiech to piękny uśmiech. Dla wielu osób białe, gładkie, lśniące zęby są nie mniej ważne niż elegancki ubiór. Potrafią dodać osobistego uroku i pewności siebie, a to z kolei wpływa na poprawę komfortu życia pacjentów. Dziedziną odpowiedzialną za perfekcyjny wygląd zębów jest stomatologia estetyczna, która w naszej klinice wykonywana jest przez lekarzy stomatologów będących mistrzami w swoim fachu. Pomogą na nowo odkryć piękno w każdym uśmiechu.

Piaskowanie

Piaskowanie polega na usunięciu niewielkich przebarwień, kamienia oraz szkodliwych osadów tak z powierzchni zębów, jak i z trudno dostępnych miejsc. Skutkuje to nie tylko gładkimi i perfekcyjnie czystymi, ale przede wszystkim zdrowymi zębami. Usunięcie osadu oraz kamienia oznacza przeciwdziałanie rozwojowi bakterii i związanych z nimi chorobami jamy ustnej. Piaskowanie może być także stosowane jako zabieg przygotowujący do wybielania zębów i wzmocnienia jego efektów.

Wybielanie

Wybielanie to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej. W naszym gabinecie dentystycznym stosujemy nowoczesną metodę BEYOND, która daje zadowalające efekty już po pierwszej wizycie. Metoda BEYOND opiera się na profesjonalnym żelu nakładanym na powierzchnię zęba, który następnie jest aktywowany światłem akceleratora.
Zawsze warto zdecydować się na zabieg wybielania zębów u stomatologa. Oprócz szybkiego i długotrwałego efektu lekarz gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję. Nie zaleca się samodzielnego stosowania drogeryjnych preparatów wybielających, gdyż te o wątpliwym składzie i nieumiejętnie użyte mogą prowadzić do uszkodzenia szkliwa oraz nadwrażliwości.

Licówki i korony

Licówki i korony wykonywane są z porcelany, która tak jak tytan w zbiegach implantologii jest materiałem biokompatybilnym i nie wywołuje podrażnień ani alergii. Oba zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej mają na celu ukrycie uszkodzeń uzębienia, a także ich wzmocnienie po długim i trudnym leczeniu. Dodatkowym atutem jest fakt, że porcelanowe licówki oraz korony nie ulegają przebarwieniom, nie odkształcają się i są odporne na szybkie gromadzenie się płytki nazębnej.

Piaskowanie

Szukasz pewnego sposobu na pozbycie się przebarwień? Proponujemy piaskowanie. Skuteczne oczyszczenie Twoich zębów gwarantowane!

Więcej

Korony

Założenie korony zębowej jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy trzeba odbudować bardzo zniszczony ząb.

Więcej

Licówki

Niedoskonałości, nierówne zęby, przebarwienia? Pozbądź się tych problemów i wróć do uśmiechu – wszystko dzięki licówkom!

Więcej

Wybielanie zębów

Idealnie biały uśmiech to marzenie wielu. Drogę do jego spełnienia może skrócić zabieg wybielania zębów.

Więcej